اولین کنگره سالیانه دانشجویی طبری- پیام دبیر اجرایی
پیام دبیر اجرایی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ | 


💬 پیام دبیر اجرایی اولین کنگره دانشجویی طبری، جناب آقای رضا صادق نژاد: 

بسم الله الرحمن الرحیم

با درود

بنده و تیم اجرایی اولین کنگره دانشجویی طبری افتخار آن را داریم که با برگزاری اولین دوره از کنگره دانشجویی طبری در تاریخ 17 الی 19 اسفند سال 1396 آغازگر سلسله برگزاری های این کنگره سالیانه در سطح کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و کمیته تحقیقات دانشجویی معاونت تحقیقات و فن آوری این دانشگاه باشیم، لذا فرصت آن را یافتیم تا با ایجاد فضای آکنده از تفاهم و همدلی فرصت ارائه خدمت شایسته به جامعه دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور را مهیا سازیم. هدف اصلی کنگره در این دوره به روز رسانی اطلاعات ارزشمند علمی دانشجویان علوم پزشکی در اقصی نقاط کشورعزیزمان ایران به میزبانی استان سرسبز و استوار مازندران بوده و جهت نیل به این هدف تلاش فراوان نموده است.
تلاشی که از چند ماه پیش از برگزاری این همایش توسط ستاد اجرایی آغاز شده و تا مدت‌ها پس از برگزاری آن نیز ادامه خواهد یافت، تنها یک هدف را در منظر خود می بیند؛ <<برگزاری اولین کنگره ای در شأن دانشجویان علوم پزشکی عزیز ایران>>
بنا داریم به امید خداوند متعال و با یاری شما عزیزان، یکی از به یاد ماندنی‌ترین همایش های دانشجویی علوم پزشکی را برگزار نموده ؛ همایشی که همگان به حضور در آن ببالیم .
اینجانب به نمایندگی از طرف گروه برگزار کننده‌ همایش، اعضای هیات علمی و دانشجویان، ضمن خوش آمدگویی ، قدردان حضور پر بار کلیه عزیزان دانشجوی علوم پزشکی کشور و پژوهشگران در این گردهمایی بزرگ خواهم بود.
همچنین مفتخر بوده و امید دارد ، تا با ایجاد محیطی علمی و صمیمی به هدف اصلی خود که همانا ارتقاء علمی شرکت کنندگان همراه با تعمیق دوستی ها خواهد بود دست یابیم.🙏🌺

رضا صادق نژاد
دبیر اجرایی اولین کنگره دانشجویی طبری
نشانی مطلب در وبگاه اولین کنگره سالیانه دانشجویی طبری:
http://srct1.mazums.ac.ir/find.php?item=1.85.29.fa
برگشت به اصل مطلب